Menu

Кредитна картка Best Buy

Відомості про картку: Ні річної комісії, повертайте гроші та формуйте свій кредитний рейтинг з відповідальним використанням. Флагманські картки від Hilton, Hilton Honors Aspire Cards від American Express містять цінник, який доповнює його позиції та пільги на вищому рівні. Він ідеально підходить для великих витратників, які переслідують компоненти Hilton настільки, щоб використовувати багатий набір переваг, які включають безкоштовний статус Diamond. Детальніше про картки Заробіть 75 000 балів за членство®, бо витратите 5000 доларів на покупки на власній новій Картці протягом перших 6 місяців членства в Карті. У багатьох випадках ваша онлайн-заявка обробляється негайно, що дає вам відповідь лише за лічені секунди. Після схвалення ваша абсолютно нова картка, як правило, надсилається вам протягом тижня-двох.

І якщо вам потрібно залишити «Відкрийте для себе долари» після коледжу, ви завжди можете перевести його на стандартну картку, коли прийде час. З OpenSky стягується щорічна плата в розмірі 35 доларів, тому ця захищена картка не є абсолютно безкоштовною. Кредитний ліміт не перевищує 3000 доларів, а це означає, що це може бути не найкращим вибором для тих, хто потребує вищого порогу витрат. Роблячи покупки для кредитної картки, знайдіть рекомендований кредитний бал кожної картки.

Credit One Lender® Visa® для відновлення кредиту: найкраща незабезпечена кредитна картка для поганого кредитування

Також є кілька вбудованих переваг Chase, таких як захист стільникового телефону, що означає, що якщо ви сплачуєте щомісячний рахунок разом із картою, ви покриваєте до 1000 доларів на рік у разі викрадення чи пошкодження вашого продуктукак заработать на ставках на спорт. Поставляється з розширеним гарантійним захистом та страхуванням відміни / переривання відпустки. Але якщо вам потрібні трохи більш конкретні вказівки при виборі кредитної картки, ось кілька підказок. Таким чином, все, що ви робите, – це повернення додаткового, що враховано в ціноутворенні для всіх клієнтів, щоб покрити витрати на кредитній картці. Найвища картка для постійних предметів Nectar, а також вступний бонус вартістю 120 фунтів стерлінгів.

Згодом ви отримаєте 3 бали за кожен долар, витрачений на поїздки та харчування, і 1 бал за все інше. Картка Gold Delta SkyMiles® не включає щорічних витрат за перший рік та бонус в 30000 етапів, коли ви витрачаєте 1000 доларів за перші 3 місяці. Оскільки це кредитна картка для бізнесу, ви також отримаєте безкоштовні картки працівників без додаткових витрат.

Тарифи та збори

Ця картка включає річну плату в розмірі 99 доларів США, проте від неї відмовляються протягом першого року, щоб ви могли безкоштовно випробувати її переваги протягом 12 місяців. Ця кредитна картка, що не винагороджує щорічну винагороду, вимагає хорошого кредиту, тому людям, які не мають добросовісного, справедливого чи поганого кредитного рейтингу, слід розглянути інші варіанти. Однак візьміть до уваги, що не всі угоди з кредитними картками працюють абсолютно однаково, і вони не мають абсолютно однакових балів.

На сьогоднішній день на ринку існує безліч річних виборів кредитних карток, які платять. Хоча ви не знайдете топових винагород, пільг та ставок заробітку на картках з річною платою на безкоштовній кредитній картці, ви можете знайти безсумнівно корисні варіанти, які можуть заробити вам багато балів або повернути гроші. Картки Blue Cash Everyday – хороший варіант для тих, хто хоче отримати просту структуру повернення готівки без річної комісії. Ви будете заробляти бонусні грошові винагороди на популярних видах бонусів, включаючи американські супермаркети та АЗС.

Чи заважає заявка на отримання кредитної картки ваш кредитний бал?

Оскільки блокування в 2021 році полегшується, ви цілком можете подумати про покупку великих квитків або відпустку – для кожного є картки, розроблені для кожного. Ми перерахували основні категорії з покроковими порадами щодо вибору найкращих кредитних карток будь-якого типу, а також з нашою рекомендацією „найкращий вибір”. І ви можете побачити, що клієнти думають про емітента своїх карток, у нашій таблиці ліг) рейтингів клієнтів. Як звук картки Blue Dollars Preferred®, але ви не замислюєтесь про сплату щорічної плати? Можливо, його сестрична картка Blue Cash Everyday® від American Express, що не сплачується щорічно, може бути кращою.

Чим вищий ваш кредитний рейтинг, тим більше кредитних карток ви потенційно можете отримати у своєму розпорядженні, і тим вищими будуть ці карти, як правило, щодо процентних ставок, кредитних ліній та програм винагород. Щоб зрозуміти альтернативи вашої картки, дуже важливо, щоб ви знали широкий діапазон, в який вписується ваша кредитна історія. Емітенти карток класифікують оцінки як „Відмінно” (800+), „Дуже добре” (), „Добре” (), „Чесно” () або „Погано”. Найкраще подавати заявки лише на картки, які найкраще відповідають кредитному рейтингу, рекомендованому емітентом, щоб зменшити ймовірність відхилення. Покупці продуктів можуть щороку заробляти близько 6% готівки на всіх своїх покупках продуктів.

Калькулятор прийнятності кредитних карток та позик

Freedom Unlimited – це фантастична картка повернення готівки з відмінними видами витрат і без річної плати. В ідеалі ви поєднуєте це з картками Chase Sapphire, щоб ваші очки могли бути використані для викупу подорожей вищого значення. Загалом хороший варіант для власників бізнесу, які віддані United Airlines завдяки прийнятній щорічній платі та чудовим пільгам.

Річна плата в розмірі 95 доларів відповідає конкуренції та відмовляється від початкового року. Картка не стягує комісію за обслуговування іноземних транзакцій, що допомагає зробити її чудовим вибором для міжнародних подорожей. Люди, які добре знаються на графіках нагород та варіантах викупу карт на винагороду, можуть мати більшу цінність із балів, ніж із повернення готівки. враховуйте в цьому рейтингу річну процентну ставку кожної кредитної картки або річний відсоток.

Найкращі картки для повернення готівки

щорічна 7500 виплат при поновленні картки. Існує щорічна плата в розмірі 75 доларів США, але ви не можете знайти комісій за іноземні транзакції. Люди, які не мають кредитної історії чи поганої кредитної картки та бажають її відновити, повинні розглянути функцію Discover it Secured.

Forbes Advisor створив додаткові рейтинги суперзірок, щоб ви могли побачити найкращу картку для конкретних потреб. Ця картка найкраще підходить для цього використання, але загальний рейтинг зірок змінюється порівняно з іншими картами. На жаль, але щось пішло не так, і ми не змогли знайти ваші шанси на схвалення. Натомість ви побачите рекомендовані діапазони кредитних балів від емітентів, показаних поруч із картками на нашому веб-сайті, які допоможуть вам визначити, для яких карток ви можете схвалити. Люди, які шукають найкращу у своєму класі картку для купівлі продуктів, побачать, що Amex Gold винагороджує їх.

Причини відмови, коли ви маєте відмінний кредит

Ви несете відповідальність за оперативне оновлення будь-яких змін у цій інформації. Якщо змінилася адреса електронної пошти, оновіть її через Інтернет-рахунки або зателефонуйте нам за номером на багажнику вашої картки. Ви можете скасувати це через банківський рахунок в Інтернеті або зателефонувавши нам за кількістю на звороті вашої картки.

Колекція карток Visa від Crypto.com є чудовим варіантом для користувачів, які хочуть максимізувати винагороду. Його візова картка рівня Midnight Blue безкоштовна і вам не потрібно, щоб ви тримали CRO у своєму гаманці додатку crypto.com протягом 6 місяців. На інші 4 карти потрібно розмістити ставку CRO у розмірі 400, 4000, 40 000 та 400 000 доларів. Колись криптовалюта, яку колись розглядали як прохідну тенденцію, стає загальнодоступною.

У новинах: Найкраща кредитна картка пропонує вам та рекламні пропозиції на червень 2021 року

Chase Freedom Flex℠, запущений наприкінці 2020 року, – новачок у цій галузі – і він вийшов зі сплеском. Якщо ви хочете потрапити в екосистему Чейз, але щорічна плата за заповідник Чейз Сапфір® вас лякає, карта Чейз Сапфір Преферент® може бути хорошим місцем для початку. Покриття може бути забезпечене до 1250 доларів США для ручного багажу та до 500 доларів для зареєстрованого багажу, перевищуючи покриття, яке надає Спільний перевізник (наприклад, літак, поїзд, корабель чи автобус). Для жителів штату Нью-Йорк існує загальний максимальний ліміт у 10 000 доларів США для всіх охоплених осіб за одну охоплену поїздку. 0% вступу за річний звіт протягом 15 місяців з моменту відкриття рахунку на покупки, потім змінний звіт за рівнем 14,99 – 23,74%. Тепер ви розумієте, як працюють кредитні картки і чому вони важливі, але як вибрати одну?

Щоб мати змогу максимізувати винагороду на АЗС, ця картка може заробляти в середньому 111 доларів США щорічно. Заповідник Chase Sapphire® орієнтований на гурманів та постійних мандрівників, які шукають розкішних пільг, таких як безкоштовний доступ до лаунжу в аеропорту та безкоштовне оновлення житла. Власники карток отримують конкурентні 3X бали за обіди та подорожі по всьому світу. Він також надає програму винагород із відсотком 1% готівкової віддачі від прийнятних покупок відразу, яка може збільшити до 1,5% повернення готівки, як тільки ви щомісячно зробите 12 премій. Це не просто приємна привілея, а найкращий спосіб заохотити відповідального

Відкрийте для себе повернення готівки студентам

як це стягує збір за іноземну угоду, коли ви використовуєте його для міжнародних покупок. Кредитні картки доступні людям з широким спектром профілів кредитних оцінок, від тих, які мають відмінні кредитні рейтинги, до людей, які відновлюють свого кредитора, починаючи з нуля. Є кредитні картки, на які ви можете отримати право, навіть якщо у вас немає першокласного кредитного профілю, проте, перед тим, як застосовувати картки, які ви, найімовірніше, можете отримати. Таким чином, ви не витратите свій час і жорсткий запит, намагаючись отримати картку, на яку не отримаєте схвалення.

Люди, які щомісяця повністю виплачують залишок на кредитній картці, хто хотів би отримувати винагороду за його витрати. Наприклад, якщо ви перекажете 2000 доларів на нову картку, а загальна сума переказу складе 5%, ви заплатите 100 доларів за переміщення суми грошей. Однак економія процентних витрат від переміщення ваших грошей може легко компенсувати вашу плату за переказ балансу.

Відвідайте довідник Slickdeals з найкращими банківськими картками для переказу балансу, щоб побачити, скільки грошей можна заощадити, даючи нульові відсотки. Комісія за іноземну транзакцію – це справді стягнення плати, яку емітент кредитної картки вимагає в будь-який час, коли ви здійснюєте операцію разом із своєю карткою в іноземній валюті або через іноземну фінансову установу. При обробці цих міжнародних транзакцій емітент вашої картки стягує додаткову комісію за транзакцію у розмірі певного відсотка від суми вашої загальної трансакції. Зазвичай цей відсоток становить десь від 1% до 3%. Все ще не впевнені, які картки нагород вам підходять? Ці пункти / милі зазвичай віддаляються, коли викуповує їх для поїздки.

Наші автори, редактори та галузеві експерти оцінюють кредитні картки на основі різних факторів, включаючи особливості карток, пропозиції бонусних пропозицій та незалежні дослідження. Якщо ви маєте залишок на кредитній картці з підвищеними відсотками, подумайте про те, щоб перевести її на платіжну картку зі стабільним переказом, що не пропонує відсотків до 21 місяця. Щоб мати змогу максимізувати винагороду для певних груп, перегляньте картки, що пропонують бонусні винагороди за бензин, продовольчі товари, ресторани, задоволення, подорожі тощо. Або будьте простішими та оберіть фіксовану картку повернення готівки.

Найкраще для обіду

Пріоритетні картки Південно-Заходу – одна з трьох особистих банківських карток Південно-Заходу, пропонованих Чейзом. Картка Пріоритет має найвищу річну вартість з 3 та найкращі загальні пільги. Зверніть увагу, що ви можете одночасно потрапити серед трьох, і тому ви можете отримати бонус лише в тому випадку, якщо протягом останніх 24 місяців у вас не було іншого бонусу на особистій картці Південно-Заходу. Є кредитні картки, призначені для тих, чия кредитна позиція хороша, погана, а також дуже погана чи погана. Зокрема, забезпечена платіжна картка дозволяє людям, які мають погану кредитну базу або не мають кредитної оцінки, створити або відновити свою оцінку. Поки вони не завершать цей процес,